Живі пасти

Урбеч з насіння льону

Дієтична добавка до раціону харчування

Урбеч — густа масляниста маса, що отримується з розтертих насіння льону, конопель, соняшнику, абрикосових кісточок або горіхів.

Урбеч — натуральний біологічний імуномодулятор, що підвищує опірність організму: покращує імунний статус, заповнює потреби білка в організмі. У Урбече білка більше, ніж у м’ясі, а кальцію більше, ніж в молочних продуктах.

Урбеч добре втамовує голод і спрагу, це природний еліксир молодості і цінний дієтичний продукт.
Льон — з давніх-давен був основним інгредієнтом для приготування Урбеча. Багатий список активних інгредієнтів насіння льону (жирні кислоти, пектинові речовини, лігніни і фітостероли) робить Урбеч з насіння льону відмінним засобом для лікування і профілактики багатьох захворювань.

В Україні Биолика єдина компанія, що випускає Урбеч за старою дагестанської технології на кам’яних жорнах, привезених з батьківщини Урбеча.

Урбеч має цілющі властивості:

• Антибактеріальними

• антивірусні

• протигрибкові

• проти паразитарних

• антиоксидантними

• антиканцерогенними

Урбеч показаний при:

• захворюваннях шлунково-кишкового тракту (шлунково-кишкового тракту): гастриту , виразки шлунка;

• хворобах дихальної системи (наприклад, ангіни, кашлю, бронхіту, фарингіту);

• серцево-судинних захворюваннях;

• хворобах опорно-рухового апарату: ревматизму, артритів;

• розладах нервової системи;

• пошкодженні шкіри (зовнішньо): виразках, гнійників, ударах, фурункулах.

Переваги Урбеча з насіння льону:

1 . Широкий спектр лікувального ефекту обумовлений багатим корисним складом: вітаміни F, A, E, B, бетакаротін, Омега-3, Омега-6 незамінні жирні кислоти, кальцій, калій, магній, залізо, цинк, мідь, хром, селен і лігніни, фосфор , цинк, глютамінова кислота, тирозин, цистин, фолієва кислота, аргінін, тіамін і ін.

2. Має абсолютно органічне походження. Сировина і спосіб приготування — традиційні, окрім насіння льону нічого не кладемо.

3. Оптимальний склад дозволяє швидко відновити сили малою кількістю і володіє воістину унікальними властивостями: В Урбече таке співвідношення білків, жирів і вуглеводів (простих і складних), яке перетворює продукт в повноцінне блюдо, здатне моментально вгамувати голод, надати бадьорість і сили, поповнити організм вітамінами, поживний і тонізуючий засіб

Велика енергетична та поживна цінність Урбеча дозволяла горянам бути працездатними тривалий час . Урбеч дозволяє швидко відновити сили малою кількістю продукту, тобто це своєрідне «екстремальне» харчування. Про цінність і користь Урбеча говорить той факт, що горяни обов’язково вживають його під час посту. Урбеч в цей період допомагає витримати голод і спрагу на цілий світловий день.

Завдяки великій кількості білків Урбеч популярний серед вегетаріанців, сироїдів і людей, які дотримуються суворого посту. Щоденний прийом Урбеча підвищує фізичну і розумову активність, сприяє нормалізації рівня глюкози в крові.

Урбеч дуже корисний вагітним і годуючим жінкам. Він цілком може замінити шоколадні і горіхові пасти, тим більше, що він зовсім не містить консервантів і шкідливих добавок.

У чистому вигляді Урбеч за смаком досить нейтральний і трохи в’язок , тому його ідеально змішувати з медом, який можна додавати на власний смак. Отриману пасту можна мазати на хліб. Хліб з Урбечем і водою дозволяє швидко відновити сили і легко переносити високі фізичні навантаження.

У Урбеч можна вмочати шматочки цільнозернового хліба, тости, фрукти і ягоди.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *