Хліб

Як ми розпочинали робити хліб

Хліб за всіх часів і в усіх народів вважався найбільшою святістю. Про нього писали поети і мислителі, він прославлявся в піснях і думах. Коли його не ставало, приходило лихо. Недаремно людина, творячи щоденну молитву, просить Бога: «Хліб наш насущний дай нам сьогодні».
Ота святість, пошана до хліба передавалася з покоління в покоління дітям, внукам.

Невеличка історія чому ми розпочали займатися випічкою хліба.

Чому саме хліб на заквасці своїми руками?

Все починалося з натхнення, цікавості, виклику собі, бажання їсти те, що сам зробив. При тому маючи інформацію про шкідливість промислових дріжджів й відсутність впевненості в тому, що ж покладуть у хліб, який ми візьмемо з прилавка.
Потім з’явилося бажання зробити так, як колись робили наші предки, перетворити це на традицію нашої сім’ї.
І почалося…

Це стало магією мого чоловіка:

дім наповнювався якоюсь неймовірною атмосферою. І хай по ньому ще не розносився запашний аромат свіжоспеченого хліба, процес його приготування вже давно почався.
До неглибокої мисочки, прикритої рушником, на найвищій поличці на кухні, хотілося підходити тільки зі світлими помислами. Тільки так, зрештою, і було можливим. По-іншому просто не вдавалося.
Спершу здавалося, що вимішування закваски, яка повинна стати в майбутньому хлібом, справжнім хлібом, це таїнство. І таїнство повинно відбуватися в повній тиші. Та не кожного дня вдавалося знайти час на самотність і тишу. Так утворилася закваска.

Стали міркувати з якого борошна робити хліб, щоб отримати максимум користі, бо на сьогодні у нашій родині хліб – усьому голова))

Біле борошно вищого ґатунку – відпало одразу(очищене борошно є слизоутворюючим продуктом і тільки зашлаковує наш організм. Воно — не натуральний продукт. Тобто компонент «борошно» в такому вигляді нашому організму абсолютно не потрібен)

Цільнозернове – цього борошна на прилавках магазинів – море, але ж хто і як його робив? Юрко, шукав зерно досить довго і знайшов, яке на сьогодні найкраще і ми в ньому впевнені. Мелимо борошно самі і вуаля – хлібчик. І тут стається диво – в нас з’являється можливість придбати зерно спельти. Ооо, який він виходить корисний, запашний, м’який зі шкуринкою інколи зарум’янений)), просто бери лляне маселко + чорну сіль = сніданок для всіх

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *